Doç.Dr.Özlem Gün Eryılmaz

Hakkımda

1997 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. 1997-2002 yılları arasında, Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamladım.

1991 yılında, Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi'ni kazandım ve 1997 yılında İngilizce Tıp Fakültesi’nden mezun olarak Tıp Doktoru unvanını aldım. 1997-2002 yılları arasında, Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamlayarak, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı unvanını aldım.

2500
25
26
1000

Ankara Kadın Doğum Uzmanı Jinekolog Doç. Dr. Özlem Gün Eryılmaz

Doç. Dr. Özlem Gün Eryılmaz

Kariyerim

Uzmanlık sonrası aynı hastanede eğitim kadrosunda, Başasistanlık ünvanını aldım. 2004 yılında, Kastamonu Cide ilçesinde geçici görev yaptım. 2005-2011 yılları arasında, Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tüp Bebek ünitesinde çalıştım. 2012-2015 arasında, aynı hastanede, Jinekoloji ve Jinekolojik Endoskopi Kliniğinde devam ettim. 2015 yılında, Londra'da, University Collage London Hospital (UCL)'da, infertilite, tüp bebek ve endometriozis kliniğinde eğitim aldım.

2013 yılında, Doçentlik sınavını kazandım ve sonrasında aynı hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında Doçent olarak çalışmaya devam ettim. Aynı yıl Sağlık Bilimleri Üniversitesi Öğretim üyesi ünvanıyla görevine devam ettim. Özel sektörde Özel Ortadoğu Hastanesi'nde çalıştım ve şu an Ankara'da kendi özel muayenehanemde hizmet veriyorum.


Doç. Dr. Özlem Gün Eryılmaz

Doç. Dr. Özlem Gün Eryılmaz'ın, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında yayınlanmış 100’den fazla bilimsel makalesi vardır. Ayrıca birçok ulusal ve uluslararası kongrelerde verdiği çok sayıda sunumu mevcuttur.

Doç. Dr. Özlem Gün Eryılmaz, tüp bebek tedavisi ve laparoskopik (kapalı rahim ameliyatı) ameliyatları başarıyla gerçekleştiren bir cerrahtır (laparoskopik miyom tedavisi, laparoskopik rahim alınması, laparoskopik endometrioma (çikolata kisti) ve diğer kistlerin çıkarılması, laparoskopik kapalı tüplerin açılması, laparoskopik tüplerin alınması, histeroskopik adezyoliz (rahim içi yapışıklıkların açılması), histeroskopik septum rezeksiyonu (rahim içi perdenin kesilmesi ve tedavisi), histeroskopik myomektomi (rahim içi myomun alınması) ve histeroskopik polip alınması (rahim içi poliplerin çıkartılması en sık yapılan operasyonlardır.