Genital Bölge Beyazlatma fiyat ve yorumları Ankara

Yaş ilerledikçe ve doğum sayısı arttıkça, genital bölge beyazlatma tedavisi gerekebilir. Cinsel anlamda kadına, rahatsızlık hissi verebilir. Eşi yada partneri de eleştirebilir. Böyle durumlar çaresiz değildir, çok kolay ve etkili tedavilar vardır.

Genital bölge kararması neden olur?

Gebelik sırasında artan östrojen hormonu, vajinada ve genital bölgede kararma yapabilir. Bu renk değişimi genellikle kalıcıdır, doğumdan sonra hafiflemez. Kilolu bayanlarda, sürtünmede kaynaklanan bacak arası renk koyulaşması da olabilir.

Vajina kararması nasıl geçer?

Genital bölge beyazlatma lazer, krem ve aromaterapilerle tedavi edilir.

Genital bölge beyazlatma için en etkili krem hangisidir?

Genital gölge beyazlatma kremi ile kararmaların beyazlatması sağlanabilir. Piyasada bu konuda üretilen çok krem mevcuttur. Krem tedavisini düzenli uygulamak gerekir, asıl mekanizma peeling dediğimiz cildi soymasıdır. Hassas bünyelerde, allerji yapabilir, dikkatli kullanmak gerekir. Uzun süreçli krem tedavisi yerine, tek seans uygulanabilecek lazerle genital beyazlatma her zaman daha pratik ve daha etkilidir.

Doğal yöntemlerle genital bölge beyazlatma

  • Zeytinyağı Masajı: Vajina kararması için 1-2 damla zeytinyağı sürülür, masaj yapılır. Zeytinyağı pek çok cilt hastalığında kullanılan doğal bir üründür.
  • Limon Masajı: Vajina bölgesindeki kararmalar için birkaç damla limon sürülür, kurutulur ve durulanır. 2-3 günde bir tekrar edilir. Limon asitli bir içerik olduğu için kaşınma ve tahriş yapabilir, bu yüzden riskli olabilir, tavsiye edilen bir uygulama değildir.
  • Elma Suyu Masajı: Vajina kararması bölgesine elma suyu sürülür, masaj yapılır, haftada iki kere uygulanır.
  • Aloe Vera Jel: Vajina kararmasını kısa zamanda hafifletir. Aloe vera bitkisinin ortasındaki yumuşak jel kıvamında olan yeri, kararan bölgeye sürülür.

Doğal yöntemlerle vajina beyazlatma, her ne kadar masum görünse de, vajinal deri hassas bir bölgedir, alerjik reaksiyonlar açısından risk taşır. Uzman doktora danışmadan kendi kendinize vereceğiniz tedavileri çok tavsiye etmiyorum. Kliniğimde genital bölge beyazlatma ile ilgili lazer, krem ve diğer aromaterapileri güvenli, sağlıklı ve hijyenik bir ortamda vermekteyim.

Genital bölge kararması lazerle düzelir mi?

Lazer teknolojisi artık pek çok alanda kullanılmaktadır, bunlardan biri de jinekolojidir. Kozmetik jinekoloji diye adlandırılan tıbbi uygulamalar ile, lazerle pek çok estetik uygulama mümkündür. Lazerle vajina daraltma ve lazerle genital bölge beyazlatma son yıllarda çok popülerdir. Bu konu ile ilgili genital bölge beyazlatma lazer yaptıranlar dikkate alınırak yorumları değerlendirilebilir.

Lazerle genital bölge beyazlatma acılı bir işlem midir?

Acısız bir işlemdir.

Lazerle vajina beyazlatma kaç seans sürer?

Etkili bir uygulamada bazen tek seans bile renk açmak için yeterlidir. Genellikle 3 seans gerekir. Hastanın cilt yapısı ve genital bölgeye ek olarak bacak arası ve bikini bölgesine de beyazlatma uygulanacaksa, seanslar artabilir.

Genital Bölge Beyazlatma Fiyat Ankara 2022

Genital bölge beyazlatma işlemi genellikle 3 seansta tamamlanır. Cilt yapısı, kararmanın şiddetive cihaza bağlı olarak bazen seans sayısı artabilir. Genital bölge beyazlatma Ankara ve vajina beyazlatma için bizimle iletişime geçebilirsiniz, fiyat için sorabilirsiniz, randevu alabilirsiniz.

Genital Bölge Beyazlatma Yorumları  Ankara

Genital bölge beyazlatma yaptıranların bu tedavi ile ilgili yorumları ve merak ettiğiniz diğer konular için bize yorumlarınızı ve sorularınızı https://ozlemgun.com/iletisim adresinden iletebilirsiniz.